KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12461055
nr 1246 1055
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Flöjtspel", Signerad. Olja på duk, 51x75
måndag 1 april 2019
kl 20:04:00
1 apr
Oscar Hernandez Soriano
Specialauktion med verk av Oscar Hernandez Soriano.
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano